Лікування

Срібло Колоїдне Форте NSP

Людям давно відомо, що срібло може бути використаний в якості природного антибіотика, який застосовується для лікування і знезараження, і збереження здоров’я.

У Стародавній Греції і Римі, люди використовували срібні контейнери, щоб тримати рідини в свіжому вигляді. Перші американці покладали срібні долари в пляшки з молоком, щоб запобігти псуванню. Співробітники лабораторій розміщували срібні монети в чашки Петрі, щоб стерилізувати їх.

Срібло Колоїдне Форте NSP

На сьогоднішній день більше половини авіакомпаній світу використовують срібні фільтри для дезінфекції води, тому що вони захищають від захворювань, що передаються через воду, як дизентерія. НАСА використовує срібну систему очищення води в своїх космічних човниках. Срібло іноді використовується замість хлору для очищення води плавальних басейнів. А з початку цього століття, люди використовували срібло в колоїдної формі в якості лікування антибіотиками.

Насправді, до 1938 року, колоїдне срібло вважалося головним напрямком лікування антибіотиками. Але виробництво було дорогим, і тому застосування колоїдного срібла вимерло і місце зайняли ліки фармацевтичної продукції.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Серебро — природный антисептик Колоїдне срібло є важливим елементом хімії. Колоїдна форма являє собою високодисперсні частинки, зважені у воді.

Ми всі визнаємо, срібло, як дорогоцінний метал.

Так що з колоїдним сріблом, найдрібніші частинки срібла electrocolloidally суспендують в деионизированной воді. Частинки срібла і води взаємодіють між собою і зв’язуються один з одним за допомогою електричного струму. Це означає, що кожна з частинок срібла дає позитивний заряд, таким чином, вони відштовхуються один від одного і залишаються в підвішеному стані у воді. Срібні частки не розчиняються, іони не повинні тонути. Вони залишаються в підвішеному стані в розчині, що проходив там електричного заряду.

Як вибрати Колоїдне срібло вищої якості, виробленого за допомогою electrocolloidal способу, описаного вище.

Колоїдне срібло може бути отримано за допомогою сильного хімічного процесу, але цей спосіб не є настільки ж безпечним і ефективним. 99,999% чистого срібла в розмірах частинок в діапазоні від .005 до .015 мікрон слід використовувати в кількості від 3 до 5 частин на мільйон (проміле).

Срібло дає золотистий відтінок, коли зменшується до такого розміру часток, так що якісне колоїдне срібло в ідеалі повинен бути блідим — практично безбарвним. Більш темні кольори вказують на використання більш великих часток. Вага цих більших частинок буде протидіяти електричний заряд, і вони будуть збирати в нижній частині контейнера.

Колоїдне срібло, яке містить муть і не є колоїдної формою.

Виробництво Колоїдного срібла було закрито в багатьох компаніях-виробниках, які додавали стабілізатор-срібло і ні про яку колоїдної формі не йшло мови.

Звертайте увагу, що крім срібла не повинно бути додано ніяких інших мікроелементів. У колоїдне срібло не повинно бути нічого, крім чистого срібла і деионизированной води.

Як працює Колоїдне срібло?

Колоїдне срібло відключає фермент, який необхідний одноклітинним бактерій, вірусів і грибків для кисневого обміну. У присутності срібла, ці патогенні мікроби задихнутися.

В одному потужному експерименті — 50 галонів неочищених стічних вод було закачано в басейн без будь — яких дезінфікуючих засобів.

Стандартна міра забруднення містила 7000 кишкової палички клітин на мілілітр води. Вода піддавалася впливу срібних електродів і протягом трьох годин, все 50 галонів були очищені від кишкової палички.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Колоїдне срібло є ефективним союзником у боротьбі з більш ніж 650 хвороботворних організмів.

До них відносяться:

бактерії (тиф, dyptheria, деякі види харчових отруєнь, і пневмонія);
віруси (застуди, грипу та кору);
найпростішими (малярія, лямбліоз, амебна дизентерія);
гриби (лишай, молочниця, кандида Albicans і мікоз);
рикетсії (плямиста лихоманка Скелястих гір і Q лихоманка);
хламідії (інфекції очей, статевих органів і дихальної системи).

Немає ніякого відомого мікроба, з яким колоїдне срібло не впоралося.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Виявляється, що іони срібла дуже важливі для імунної системи. Вони доповнюють і підтримують Т-клітини в боротьбі з шкідливими організмами, майже утворюючи другу імунну систему.

У дослідженнях, проведених з лікування СНІДу, виявилося, що срібло захищає Т-клітини, і виконує за них їх же функцію.

Існує також зв’язок між виникненням хвороби і рівнем срібла в організмі; у людей, які хворіють, зафіксовані низькі рівні срібла в їх тілі.

До того ж після пошкодження шкіри при використання Колл

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Гірудотерапія при подагрі: як лікувати хворі суглоби п’явками

Tanya

Артроз реберно — хребетних суглобів: види, симптоми і лікування

Undershmidtther

Як відновити хрящову тканину в суглобах

Undershmidtther

таблетки Актовегін

Axel

Ревматоїдний артроз: симптоми, діагностика та лікування

Alfonso

ібупрофен

Dmitry

Як лікувати артроз колінного суглоба в домашніх умовах

Murcia

Харчування і дієта при остеохондрозі хребта, корисні і шкідливі продукти

Andrey

Вивих колінного суглоба: симптоми, діагностика та лікування

Lamaxima

Залишити коментар