Діти

Стенди для дитячоко садочку с темою ОБЖ

Сучасний світ дуже швидкий та метушливий, з кожним днем швидкість життя збільшується. При цьому небезпеки навколо нас менше не стає, скоріше навпаки – з’являються нові. Тому профілактика травматизму та виникнення надзвичайних ситуацій виходить на перший план в усьому світі. Не є виключенням й Україна.

Інтернет-магазин stendall.com пропонує керівникам будь-яких закладів оформити куточок безпеки життєдіяльності стендовою продукцією високої якості. Наші стенди виготовляються з пластику ПВХ високої якості, друкуються на самоклейкій плівці чорнилами, які дозволені для використання саме в приміщеннях. Обладнуємо стенди прозорими кишенями або гортальною системою за типом «стенд-книжка».

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Що ми можемо запропонувати?

1. Стенди по протипожежній безпеці. Це й плани евакуації, обладнані великою прозорою кишенею під Ваш план, й стенди стосовно первинних засобів пожежогасіння. Маємо стенди «Пожежна безпека», в яких повністю розкрита ця важлива тема: вказані можливі причини пожеж, стисло розповідається як не спровокувати та уникнути пожежі, окремо показані дії в разі виникнення пожежі.

2. Стенди з надання першої допомоги під час різних нещасних випадках. Цю інформацію можна подати у вигляді окремих стендів, які присвячені методам штучного дихання та непрямому масажу серця; наданню першої допомоги при кровотечі, обмороженні, опіках, ураженні електричним струмом, переломах, втопленні, втраті свідомості, шоку тощо. А можна у вигляді єдиного стенда, де подається вся інформація разом.

3. Стенд охорона праці. В першу чергу подаються витяги із законів стосовно охорони праці. Ці стенди мають містити як загальну інформацію стосовно надання першої допомоги, профілактики пожеж, дій в разі ураження струмом, перенесення постраждалих, так й специфічну інформацію з охорони праці, яка є індивідуальною для кожного підприємства. Наприклад, комп’ютерна безпека чи правила робіт на висоті. Як правило саме ці стенди потребують обладнання кишенями для розміщення інструкцій, які діють на підприємстві чи в установі.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

4. Цивільний захист населення. Стенди з цієї категорії містять посилання на закони та нормативні акти. Крім того, вони мають інформацію стосовно природних небезпек, техногенних катастроф, небезпек на дорозі та на відпочинку; містять правила поведінки людини у всіх цих ситуаціях. На сьогодні актуальним є окреме висвітлення правил поведінки при виявленні зброї або вибухонебезпечних предметів.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Охорона життєдіяльності працівників – це головний обов’язок керівників всіх рівнів усіх підприємств та установ. Тому куточок ОБЖ має бути не лише в наявності, а й в доступності усім працівникам. А ми готові Вас забезпечити потрібною стендовою інформацією.

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Варусна деформація стопи у дітей: симптоми, лікування, фото

Axel

Клишоногість у дітей: ознаки і лікування ( з фото )

Megusta

Транзиторний синовіт кульшового суглоба у дітей: причини, симптоми і як лікувати

Pasha

Сколіоз ( викривлення хребта ) у дітей: причини і лікування

Lamaxima

Ревматоїдний артрит у дітей: симптоми, особливості та лікування

Sasha

Нестабільність шийного відділу хребта у дітей: симптоми, діагностика та лікування

Andrey

Кривошея у новонароджених: ознаки, причини появи і лікування ( з фото )

Andrey

Синдром короткої шиї у немовлят: причини, симптоми і що робити

Axel

Незрілість тазостегнових суглобів у новонароджених: причини, ознаки, лікування

Megusta

Залишити коментар