Новини

У Чернівцях лікар повторно заразилася коронавірусів

У Чернівцях лікар повторно заразилася коронавірусів
Getty Images

Повторний тест лікаря-анастезіолога на Covid 19 дав позитивний результат

Лікар-анестезіолог міської лікарні №1 в Чернівцях Анна Рібарчук заявила, що повторно захворіла коронавирусной хворобою. Про це вона сказала в коментарі суспільности.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Відзначається, що у ІФА-тестування не виявило у неї антитіл до коронавірус. Так, у лікаря зараз легка форма пневмонії. Вона лікується амбулаторно вдома.

За її словами, після першого інфікування вона отримала два негативних результати лабораторних тестів. У той же час ІФА-тестування не виявило у неї антитіл до коронавірус.

Лікар повернулася до роботи в червоній зоні міської лікарні. Приблизно тиждень тому їй стало погано, а результат тесту на Covid 19 мав знову позитивний результат. Зараз Анна Рібарчук з легкою формою пневмонії лікується вдома, інформує видання.

Лікар також розповіла про свою хворобу в своєму профілі в Facebook.

Сьогодні 7 день пневмонії і по другому колу «позитивного ПЛР на Covid 19. Пояснення у мене одне без антитіл в крові. Після першого епізоду хвороби вилетіла знову на роботу «, написала медпрацівник.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Нагадаємо, в кінці квітня губернатор Чернівецької області Сергій Осачук заявив, що буковинські медики, які працювали в госпітальних базах для хворих коронавірусів пацієнтів, отримають обіцяну урядом надбавку в 300%. Він запевняв, що в область уже надійшли 2,7 мільйона гривень для виплати надбавок за березень. Лікарям інфекційних відділень виплатять додатково приблизно по 11 тис. Гривень, медсестрам по 7,3 тис., Санітаркам по 5,5 тис. Підкреслювалося, що інші медики, що працюють з хворими коронавірусів, також отримають доплати, розмір буде залежати від того, скільки часу вони надають допомогу таким хворим.

Як повідомлялося, в середині травня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що деякі керівники закладів охорони здоров’я не повідомляють про захворювання медиків Covid 19 до Державної служби з питань праці. За словами заступника міністра охорони здоров’я, кожен випадок зараження серед медичних працівників повинен розглядатися як професійне захворювання.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Економічний спад в розвинених країнах досяг максимуму за десятиліття

Axel

Віце — мера Кременчука госпіталізували з Covid — 19

Alex

Пульмонолог Лещенко розповів про наслідки легкої коронавирусной інфекції

Undershmidtther

Facebook буде видаляти фейки про коронавіруси

Undershmidtther

Наслідки карантину: майже третина українців віддадуть перевагу віддалену роботу

Murcia

Полтавська область і не проти пом’якшити карантин, але не знає, як

Dmitry

Число смертей від коронавируса майже 2,5 тисячі до неділі 23 лютого, майже 79 тисяч заражено по всьому світу

Maxim

Коронавірус торкнувся реальний сектор економіки Китаю

Axel

Чи можуть кольорові сни бути ознакою шизофренії?

Undershmidtther

Залишити коментар