Різне

Як вибрати хорошу інтернет-аптеку?

Інтернет-аптеки становлять реальну конкуренцію аптекам звичайним. Як знайти ту саму, серед безлічі рекламних пропозицій? Про це ми і поговоримо.

Як вибрати хорошу інтернет-аптеку?

Що таке інтернет-аптека?

Це сайт, на якому представлена ​​інформація про ліки, ціни, наявність і є можливість ці самі ліки замовити. На сьогодні до інтернет-аптекам можна віднести і додатки для мобільних телефонів, що володіють аналогічним, а іноді і більш розширеним функціоналом. Таким чином, в більш загальному вигляді інтернет-аптека — це спосіб замовити медикаменти та інші товари «аптечного» асортименту без відвідування самого аптечного пункту.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Интернет-магазин badavit.com.ua тісно пов’язаний з існуючими аптечними пунктами і аптечними мережами. Відповідно до російського законодавства, дистанційна продаж лікарських засобів заборонена, так що для оплати і отримання медикаментів всім користувачам все ж доведеться відвідати звичайний аптечний пункт.

Так само існують сайти, що не дають своїм відвідувачам замовити товари — це, скажімо так, агрегатори цін, які об’єднують на одному сайті цінові пропозиції безлічі інших сайтів і інших інтернет-аптек. Те, що такі сайти теж називаються інтернет-аптеками вносить додаткову складність в вибір. Ми рекомендуємо розглядати тільки ті інтернет-сервіси (сайти і додатки), які дозволяють вам замовити потрібний товар і отримати за заздалегідь встановленою ціною.

Де бере ліки хороша інтернет аптека?

Оскільки інтернет-аптека є лише вітриною, то бере ліки і продає їх вам звичайна аптека. Всі вони купують медикаменти у оптових продавців — фармацевтичних дистриб’юторів.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Принципова різниця лише у взаємодії інтернет-аптеки та аптеки звичайної. Той інтернет-сервіс, який «виріс» із існуючої аптечної мережі, реалізує товари, що знаходяться на складах цієї самої мережі, і в аптечних пунктах цієї мережі. Тобто цілком звичайною є ситуація, коли замовлений товар просто резервується в аптеці і чекає вашого приходу. Причому — зверніть увагу — резервується по інтернет-ціною, яка помітно нижче, ніж ціна цього ж препарату в тій самій аптеці, але якби ви попередньо його не замовлені через інтернет. А раз товар не переміщається, а просто резервується — то і виконаний таке замовлення може бути фантастично швидко — буквально за 20-30 хвилин.

Інша ситуація з тими інтернет-сервісами, які кожне замовлення доставляють в аптечний пункт зі свого складу або навіть зі складу оптової компанії. Тут час виконання замовлення, як правило, вимірюється годинами: ввечері замовлення — вранці медикаменти.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Найважливіший фактор при виборі інтернет-аптеки

На жаль, для кожного покупця він буде свій. Але найчастіше — це співвідношення ціна / відстань до найближчого аптечного пункту, де ви зможете отримати замовлений товар. Для деяких, особливо дорогих препаратів найважливішим фактором буде саме ціна, яка мотивує покупця до довшою поїздці, але в результаті препарат буде куплений із суттєвою знижкою від ринкової ціни. В іншому випадку критично важливою буде саме швидкість виконання замовлення.

Мабуть, універсальне рішення — це дізнатися з якими інтернет-аптеками працюють розташовані поблизу від вас аптечні пункти та вибирати серед цих інтернет-сервісів. Але ми рекомендуємо вам все таки намагатися купувати медикаменти та інші товари в одній компанії і користуватися перевагами їх програми лояльності.

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Уреаплазмоз у вагітних: лікування, наслідки

Serega

Червона глина: властивості і застосування для особи

Scooby

Гнійник, виразка або болячка на губі? Поради, як швидко позбутися, ніж лікувати, а також що робити, якщо довго не загоюється

Serega

Дієта при артриті суглобів

Maxim

Як доглядати за шкірою після видалення родимки? Можливі ускладнення та їх профілактика

Bobby

Як застосовувати левоміцетіновий спирт від прищів? Механізм дії та інструкція

Coolio

Сталася алергія на антибіотики? Основні методи лікування кропив’янки на тілі і губах у дітей і у дорослих

Murcia

Як лікувати гіпергідроз пахв?

Marina

Абсцес на обличчі: симптоми і лікування

Dmitry

Залишити коментар