Різне

Операція по збільшенню грудей

Операція по збільшенню грудей – вельми популярна в наш час процедура, на яку зважилися мільйони жінок по всьому світу. Сучасна пластична хірургія має методики, за допомогою яких можна створити природну, досконалу форму бюста та повернути пацієнтці впевненість у власній сексуальній привабливості.

Операція, яку називають мамопластика, полягає у встановленні під грудний м’яз чи залозу силіконових імплантатів (або власної жирової тканини пацієнтки) з метою збільшення природного обсягу грудей.

Процеси проведення операції

Незалежно від типу хірургічного втручання, кожен процес передбачає наявність трьох етапів, без врахування попередньої консультації. Вона ж обов»язкова для кожної потенційної пацієнтки, оскільки лікар має розповісти про можливі наслідки та заплановані результати.

Сам хід операції передбачає наступне:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

 • підготовчий процес;
 • стерилізацію сегмента, де буде проводитися оперативне втручання;
 • надріз шкіри з інсталяцією імпланта.

Але спершу пацієнтка має відвідати мамолога. Саме його обстеження дає можливість лікарю визначитися з доцільністю операції та з формою розрізу шкіри.

Скільки часу займає така операція? Однозначної відповіді на це запитання нема, адже тут все залежить від індивідуальних особливостей. Загалом процес продовжується протягом 2 – 3 годин. Спершу пацієнту вводиться наркоз, далі шкіра проходить стерильну обробку антисептиками. Потім лікар робить надрізи у визначених раніше місцях, щоб зробити «кишені», в які будуть вкладатися вставки. Завершальний етап – зшивання розтину спеціальними нитками, які в подальшому будуть розсмоктуватися самостійно. Після цього треба буде лише накласти на місце операції стерильний бинт та бандаж. Ці засобі допоможуть уникнути зайвого набряку під час реабілітаційного періоду.

Підбір і спосіб розміщення імпланта

Щоб правильно підібрати потрібний імплант, треба врахувати багато різних особливостей. Причому аргумент типу «хочу саме такі» в цій ситуації недоцільний. Остаточне рішення приймає лікар після детального аналізу результатів попереднього огляду пацієнтки. При цьому їй надається інформація про імпланти з точки зору різних нюансів:

 • форма – може бути круглою чи ж у вигляді краплі;
 • наповнювач — силіконовий або «біосумісний» гель, фізіологічний розчин;
 • поверхня оболонки — гладенька чи певної текстури.

Способи розміщення імпланта

Цей критерій враховує, перш за все, обсяг покривних тканин, які мають повністю маскувати протез. При цьому варто зазначити, що дуже близько розташовувати його до шкіри не можна, бо це може призвести до капсулярної контрактури. Також неодмінно береться до уваги той факт, чи буде в майбутньому жінка годувати дитину груддю.

Мамопластика може відбуватися двома способами:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
 • Субгландулярний.

В цьому випадку імпланти укладаються між залозою і грудним м’язом при наявності необхідної кількості покривних тканин. Останній показник визначається простим тестом. Для цього вимірюється величина складки м’яких тканин над ореолою, які ділиться навпіл. Для установки потрібно, щоб отримана цифра була більшою за 2 см.

 • Частково субпекторальний.

Тут імплант встановлюється під великий грудний м’яз за умови, якщо вищеописаний метод показав менше 2 сантиметрів.

Як проходить реабілітація

Процес відновлення тканин після пластики грудей займає близько двох місяців. Для того, щоб імпланти прижилися в молочних залозах, буде потрібно мінімум шість тижнів. Весь реабілітаційний період можна умовно розділити на два етапи:

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

 1. Післяопераційний – характеризується великою кількістю суворих обмежень та зобов’язань, виконання яких спрямовано на запобігання післяопераційних ускладнень. Зазвичай триває протягом місяця.
 2. Відновлювальний – менш суворий етап, протягом якого всі зусилля спрямовані на відновлення бюсту, грудних, плечових м’язів після операції. Тут вже дозволяється невелика фізичне навантаження, допускається лікувальна гімнастика.

Хто входить в групу ризику по протипоказанням?

Для виключення можливих післяопераційних ускладнень всі пацієнтки повинні попередньо пройти повне обстеження організму, УЗД молочних залоз, мамографію, отримати консультацію лікаря і мамолога.

До абсолютних протипоказаннь відносять:

 • туберкульоз;
 • порушення згортання крові;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • серйозні захворювання серцево-судинної системи;
 • гострі запальні процеси та вірусні інфекції;
 • вагітність;
 • недавні пологи;
 • лактація;
 • психічні відхилення;
 • неповнолітній вік.

На щастя, ускладнення або невдалі операції зустрічаються вкрай рідко, і в основному це є результатом звернення до дешевих, погано оснащених медичних центрів, до недосвідчених хірургів, які використовують часто неякісні або застарілі моделі імплантів.

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Дієта при молочниці у жінок і чоловіків

Murcia

Виникли червоні прищі на обличчі? Основні причини та способи лікування вугрів і почервоніння

Alfonso

Як лікувати гіпергідроз у дитини?

Sasha

Прості поради, як підтягти особа після схуднення: кращі методи

Maria

Мометазон спрей: інструкція із застосування

Scooby

Видалення волосся на ногах назавжди

Megusta

Чистотіл для лікування шкіри в домашніх умовах

Lamaxima

Чи може бути алергія на зеленку?

Coolio

Які види герпесу існують?

Pasha

Залишити коментар