Новини

МОЗ забезпечить українські регіони лікарськими товарами на 1,1 млрд гривень

В Україні розпочато державні закупівлі медичних засобів за бюджетні кошти 2020 року. Ознайомитися з інформацією про наявні ліки можна буде вже найближчим часом. За словами Світлани Шаталової — заступниці міністра охорони здоров’я, МОЗ проаналізувало наявність фактичних залишків лікарських препаратів і виробів по всім регіонам України та незабаром опублікує на своєму сайті інфографіку з отриманими даними. Світлана Шаталова також зазначила, що деякі позиції лікарських засобів почали надходити лише зараз, попри те, що були проплачені ще два роки тому. Наразі всі постачання розблоковані та видано більше 155 наказів, за якими розподілятимуть ліки на суму понад 1,1 млрд гривень по всій території України.

Де дізнатися назви ліків, які закуповують

Закупівлею медичних засобів займається Державне підприємство «Медичні закупівлі». Воно розміщує тендери в системі державних онлайн-закупівель Prozorro, де кожен охочий може подивитися їх повний перелік. Наразі в системі вже опубліковані аукціони за напрямками «доросла онкологія» та «дитяча онкологія». Згодом там з’являться й інші позиції.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Чому держзакупівлі України проводяться в системі Prozorro

Організація закупівель в системі Prozorro дозволяє максимально економити державні кошти, оскільки аукціони проводяться у форматі з пониженням ставки. Замовник публікує тендер з чіткими вимогами, прописаними у тендерній документації. Це можуть бути такі вимоги:

● цінові рамки;

● рівень якості товару;

● назва чи виробник товару;

● умови постачання тощо.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

У відповідь постачальники надсилають замовнику свої пропозиції та беруть участь в аукціоні. Найбільш вигідна пропозиція перемагає, і сторони підписують договір на постачання товарів. Стати постачальником медичних товарів можна не лише за рахунок участі у звичайних тендерах Prozorro. Кожен охочий може також стати постачальником державного маркетплейса Prozorro Market.

Що таке Prozorro Market

Державний онлайн-магазин Prozorro Market — це офіційний інструмент, за допомогою якого кожен замовник може відкрито проводити закупівлі на суму меншу за 50 тисяч гривень. В електронних каталогах маркетплейса розміщені різноманітні товари широкого вжитку: фільтри для води та кави, канцтовари, меблі, техніка, засоби для прибирання, медичні засоби індивідуального захисту тощо. Наразі в асортименті Prozorro Market доступні 950 пропозицій медтоварів у 67 категоріях. Більшість з них направлена на боротьбу з наслідками коронавірусу.

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Стало відомо, чого боїться коронавірус

Serega

Число смертей від коронавируса досягло 426 до ранку 04.02, понад 20 тисяч інфіковано по всьому світу

Pasha

На низькому старті — Київська ОДА готується до ослаблення карантину

Dmitry

У Штатах без роботи залишилися понад 30 млн осіб

Marina

Ювілейний » Книжковий арсенал » знову перенесли

Bobby

У Херсоні та області вирішили відкрити всі продовольчі ринки

Elena

Робі та Злюка в Короні

Alex

Це прорив: фармацевти з Каліфорнії знайшли спосіб лікування Covid — 19

Elena

Саморобні маски врятують від Covid — 19? Вчені оцінили ефективність

Elena

Залишити коментар