Народна медицина

Як вивести із запою: найефективніші методи

Близьким людини, яка страждає на алкоголізм, необхідно знати, як выведение из запоя швидко і без шкоди для здоров’я. Тривале вживання алкоголю (понад 2 — 3 доби) призводить до сильної інтоксикації, порушення роботи основних систем організму. Надати допомогу залежній людині може не тільки нарколог, а й родичі. Існує кілька методів виведення з запійного стану, серед яких найбільш простий — лікування народними засобами.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Види запою і їх особливості

Запій і пияцтво — різні поняття. Періодичне вживання алкоголю протягом декількох днів трапляється при затяжних святах, під час відпустки, після тяжкої втрати. Цей стан називається пияцтвом, і вийти з нього людина може зусиллям волі. Вихід із запою неможливий без сторонньої допомоги, а впасти в нього можуть тільки алкоголіки.

Психіатри виділяють 2 види запою:
псевдозапой — явище, характерне для алкоголізму II стадії (в цьому випадку тривале вживання спиртного обумовлено зовнішніми факторами, будь то свята або нервове потрясіння);
істинний запій — неконтрольована тяга до алкоголю і надмірне споживання спиртного на II — III стадії алкоголізму з метою позбавлення від симптомів похмілля.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Обидва види запою припиняються під дією зовнішніх чинників. У першому випадку ними стають необхідність виходу на роботу, повернення родичів з від’їзду і т.д. Лікування запою спеціальними засобами необхідно при істинному запої.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Клінічні прояви істинного запою — більш тривале споживання алкоголю і неконтрольована тяга до нього. Запій починається з вживання спиртного в необмежених кількостях, після чого настає похмілля. Рука залежного знову тягнеться до «рятівної» пляшці. Ухвалення алкоголю знімає симптоми абстинентного синдрому, але не більше ніж на 2 — 3 години. Після людина знову впадає в стан, порівнянне з ломкою у наркоманів, і стає заручником своєї залежності.

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Ефективні народні засоби для лікування остеохондрозу

Dmitry

Лікування сідничного нерва народними засобами: ефективні методи і застосування

Andrey

Лікування артрозу колінного суглоба народними засобами — ефективні методи

Undershmidtther

Ефективні народні засоби від болю в суглобах

Serega

Компрес з димексидом: показання та інструкція із застосування

Bobby

Компрес з капустяного листа: показання та як його зробити

Dmitry

Лікування п’яткової шпори Димексиду — як правильно застосовувати

Alex

Растіркі для суглобів з анальгіном: корисні властивості, рецепти і застосування

Tanya

Сольові ванни для суглобів в домашніх умовах — як правильно приймати

Tanya

Залишити коментар