Новини

Психолог розповіла, як пандемія впливає на фізичний контакт при спілкуванні

Психолог розповіла, як пандемія впливає на фізичний контакт при спілкуванні
Фото: iStock

Без тактильного взаємодії люди відчувають себе самотніми та ізольованими

При спілкуванні здоровий фізичний контакт у людей відновиться після відходу наслідків пандемії, заявила італійська психолог і психотерапевт Сара Реджінелла в понеділок, 6 липня, з нагоди Всесвітнього дня поцілунку.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

на думку фахівця, зараз ми живемо в обстановці, в якій реальні відносини змінилися віртуальними. У більшості випадків люди працюють, вчаться і спілкуються, перебуваючи онлайн. При цьому вони втрачають здатність входити в тілесний контакт. Психолог вважає, що такі дні, як Всесвітній день поцілунку, дають можливість задуматися про фізичну спілкуванні і краще пізнати своє тіло.

Також Реджінелла підкреслила, що карантин і його наслідки, які передбачають безпечну дистанцію між людьми, згубно вплинули на громадян. Лікар розповіла, що під час карантину вчені провели ряд досліджень, в тому числі на тему безпечної дистанції. З опитування стало відомо, що без фізичного контакту люди відчували себе самотніми та ізольованими.

Нинішня життя, де щастя дають лайки в Facebook або спілкування з людьми на відстані тисяч кілометрів, може в довгостроковій перспективі бути небезпечна для нашої психіки . По-моєму, це здорова і важлива річ проявляти свої почуття і любов через конкретні жести, обійми, дотики і поцілунки, зазначила Реджінелла.

Поки можливість повернутися до колишніх звичок контакту один з одним відсутня, з’явилися нові традиції торкатися ліктями або кулаками при зустрічі. Причому подібна практика поширилася навіть в офіційних колах, в тому числі політичних.

Спеціаліст резюмувала, що як тільки ситуація стабілізується, Італія неодмінно повернеться до обіймів і поцілунків, оскільки ця нація дуже емоційна, а їхня культура заснована на тактильності .

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

А тим часом в Іспанії в розпал літнього сезону влада закрила десятки популярних пляжів, щоб уникнути поширення коронавирусной інфекції в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як впливає молочниця на перебіг вагітності і плід?

Нагадаємо, в світі налічується 11 590 266 інфікованих Covid 19. число смертей досягло позначки 537 283, а понад 6,5 мільйона чоловік перемогли вірус.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

ВООЗ заявила, що за півроку в Африці Covid — 19 може досягти 10 млн випадків

Andrey

У Київській області 13 ринків відновили роботу

Marina

Протести проти карантину хвилею прокотилися по всій Європі

Alfonso

Вихід з карантину перукарень та салонів — що потрібно знати

Maria

Коронавірус стане історією: чеська музей відкриває виставку масок

Scooby

Українські аеропорти виявилися в списку небезпечних по Covid — 19

Megusta

Кожна шоста людина у світі у віці до 29 років залишився без роботи — ООН

Pasha

У ВСУ фіксують нові випадки захворювання Covid — 19

Maxim

МОЗ відновив переговори з виготовлення українських ПЛР — тестів

Lamaxima

Залишити коментар