Різне

Де можна провести видалення родимок лазером? практичні рекомендації

Де можна провести видалення родимок лазером? практичні рекомендації

На сьогоднішній день існує досить багато методик видалення родимок. Одним з найбільш популярних способів позбавлення від таких новоутворень є лазерне видалення. Родимки просто випалюють променем лазера. Але для того щоб така процедура була дійсно ефективною і безпечною, проводити її варто тільки в спеціалізованих медичних установах. Далеко не в кожній клініці видаляють родимки лазером, так як ця процедура вимагає застосування дуже дорогої техніки. Крім того, провести її правильно і безпечно для здоров’я може тільки досвідчений лікар з відповідною освітою.

Видалити родимку лазером можна в профільному медичному центрі або клініці естетичної медицини, де працюють лікарі-дерматологи. Звичайно ж, такі установи є далеко не в кожному населеному пункті. Жителям невеликих містечок варто вивчити інформацію про таких клініках в найближчих великих містах в інтернеті або проконсультуватися зі своїм дерматологом.

Серед медичних установ, які пропонують лазерне видалення родимок, знаходяться:

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

  • Медсен. Це велика федеральна приватна мережа медичних клінік, яка має філії в багатьох містах Росії.
  • Medical on group. Це ще одна мережа приватних клінік, яка надає свої послуги в багатьох куточках Росії. Для видалення родимок в Санкт-Петербурзі варто звернутися до відділення по пр. Ветеранів.
  • Державний науковий центр лазерної медицини. Це державна бюджетна установа знаходиться в Москві.
  • МедЦентрСервис.
  • Евромедклінік тощо.

Звичайно, перед видаленням родимок лазером варто переконатися в їх доброякісності . Адже якщо невус перероджується в ракову пухлину, усувати його можна тільки за допомогою скальпеля з подальшим гістологічним дослідженням. Визначити тип родимки на тілі і її потенційну небезпеку для здоров’я можна в будь-якому дерматологічному діагностичному центрі. При необхідності лікар може порадити здати додаткові аналізи, що можна зробити на базі того ж центру або в приватній лабораторії (наприклад, в Інвітро або Гемотест).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Де можна отримати ПЛР - тест приїжджим з " червоної зони "? відповідає Степанов

Видалення небажаних родимок на тілі не повинно бути спонтанною процедурою. До такого рішення потрібно підходити відповідально як в питанні попередньої діагностики, так і у виборі кращої клініки.

Безпечне лікування на обличчі

Лазерне видалення вважається одним із способів надійно позбутися небажаних родимок на чутливих ділянках тіла, в тому числі на шкірі обличчя. Якщо новоутворення не дуже велике, то на його місці, швидше за все, не залишиться жодного сліду. Після проведення лазерного видалення:

  • Спочатку на шкірі залишається невелика ранка, яка покривається твердою кірочкою. Її ні в якому разі не можна травмувати.
  • Після скоринка природним чином відпадає, залишаючи після себе ніжну рожеву шкіру. Вона виділяється на тлі навколишніх здорових шкірних покривів, як світле плямочка.
  • Згодом при правильному догляді колір шкіри вирівнюється.

Проте якщо видалення родимки проводиться з будь-якими то порушеннями, можуть постраждати навколишні тканини. А це може призвести до формування рубцевих змін на шкірі. Тому при виборі лікаря для видалення родимок на обличчі варто приділяти увагу досвіду такого фахівця і цікавитися фотографіями його робіт.

Чи краще ультразвуку?

Насправді, ультразвук не використовують для видалення родимок. Найчастіше цим терміном помилково називають усунення новоутворень апаратом Сургитрон. При такому втручанні небажані невуси зрізають радионожом. Радіохвильова терапія вважається настільки ж популярним методом лікування в дерматології, як і лазерне видалення. Проте деякі лікарі впевнені, що у неї є кілька вагомих переваг. При радіохвильової видаленні новоутворень:

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...
  • Ризик пошкодження навколишніх тканин менше.
  • Є можливість відправити віддалений матеріал на гістологічне дослідження (для пошуку можливих ракових клітин).

Також апарат Сургитрон є більш доступним. Він є у багатьох державних дерматологічних клініках і вважається не таким складним у використанні, як лазер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Методи лікування і видалення ліпоми на тілі

Де прибрати безкоштовно?

Де можна провести видалення родимок лазером? практичні рекомендації

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Безкоштовне видалення родимок по ОМС можливо тільки при наявності відповідних показань. Зокрема, доктор може відправити пацієнта в онкодиспансер для такої процедури, якщо його невус часто травмується або виглядає підозріло. Однак у такій ситуації проводиться лише хірургічне висічення патологічного новоутворення — родимку вирізають скальпелем із захопленням навколишньої здорової тканини. Після віддалений матеріал відправляють у лабораторію для дослідження. Видалення невуса по косметичних причин малоінвазійними методиками (лазером, радионожом) є платною процедурою.

Папіломи видаляють безкоштовно куди частіше, ніж родимки. Адже позбавлення від таких наростів на тілі — це основний етап лікування вірусу папіломи людини. Безкоштовне видалення найчастіше проводиться за допомогою електрокоагуляції, але якщо на базі лікарні є Сургитрон, може використовуватися і радіоножем. Лазерне видалення не входить до переліку безкоштовних процедур.

Щоб дізнатися, де можна безкоштовно видалити новоутворення на тілі, потрібно проконсультуватися з дерматологом в найближчій поліклініці. При бажанні отриману інформацію можна уточнити по гарячій лінії своєї страхової компанії.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Чому випадає волосся після пологів і що робити? Ефективні рецепти для відновлення шевелюри

Murcia

Синовит гомілковостопного суглоба: симптоми і лікування, причини, діагностика

Pasha

Як прибрати синці після прищів?

Tanya

Чим можна зняти біль при герпесі?

Bobby

Надання першої допомоги при переломах

Elena

Основні хвороби тазостегнового суглоба: як встановити та лікувати

Maxim

Симптоми і лікування пахової епідермофітії: доступна інформація про хворобу

Dmitry

Помилковий суглоб: гомілки, передпліччя, стегнової кістки, що робити

Dmitry

Як правильно зробити і наносити гірчичну маску для волосся? Корисні властивості

Sasha

Залишити коментар