Різне

Контурна пластика: за і проти

«Контурна пластика https://ybclinic.com.ua/konturnaya-plastika — це ін’єкційна методика заповнення зморшок, а також корекції форми, обсягів і контурів особи за рахунок введення філерів. Можна, наприклад, збільшувати обсяг губ, скул, підборіддя або заповнювати борозни і зморшки. Навіть форму носа і підборіддя можна скорегувати за допомогою ін’єкцій.

Серед головних плюсів контурної пластики — мінімальна травматичність і максимально швидкий результат. Процедура не вимагає таких великих часових затрат на проведення і реабілітацію, як пластична операція, і на сьогоднішній день досягла такого рівня, що на довгі роки може відстрочити необхідність в хірургічному втручанні.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

Основне завдання філерів — відновлення обсягу там, де є зморшки. Для більш молодих пацієнтів існує поняття бьютіфікаціі особи, т. Е. Поліпшення зовнішнього вигляду, враховуючи архітектурні закони природи. При грамотному підході, зрозуміло. Процедура повинна виконуватися перевіреним фахівцем, відмінно знають не тільки анатомію і фізіологію процесу, а й володіє архітектурним чином мислення.

Буквально ще 10-15 років тому багато клієнтів приходили з конкретним запитом: «хочу скорегувати форму губ» або «позбутися носогубних складок і Носослізний борозни», і їх бажання виконувалося. У цьому, мабуть, і полягає головний і єдиний мінус контурної пластики — непрофесіоналізм, який може привести до порушення пропорцій особи.

Сьогодні все змінилося — ми, лікарі, не працюємо з окремими точками на обличчі. Особа — це єдина цілісна структура, це витвір мистецтва. Дуже часто, коли є глибока носогубних складка, потрібно збільшити обсяг вилиці і підборіддя, тоді необхідність у корекції самої носогубной складки відпаде. Потрібно коректувати не проблему, а її причину, тоді гарантований хороший результат. Грамотний професіонал повинен правильно призначати і виконувати процедури, постійно вести клієнта на перспективу, враховуючи його вік і індивідуальні особливості.

Є загальні протипоказання для виконання ін’єкційних процедур: вагітність, годування грудьми, загострення будь-якого хронічного захворювання, ГРВІ, пошкодження шкірних покривів, порушення згортання крові, прийом антикоагулянтів, психічні захворювання і т. Д.

В ході процедури використовуються препарати на основі колагену, полірувальної кислоти, гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію. Препарати на основі колагену містять чужорідні біологічні речовини, тому несуть великий ризик алергічних реакцій.

ЦІКАВІ НОВИНИ:

Загрузка...

Філлери, до складу яких входить полірувальна кислота, містять полімерний гель нетваринного походження. Їх введення сприяє збільшенню вироблення власного колагену в місці ін’єкції.

Однак найбільшою популярністю користуються препарати на основі гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію. Гіалуронова кислота — речовина, що входить до складу нашої шкіри і забезпечує регенерацію тканин. З віком її кількість зменшується, шкіра стає сухою, втрачає тонус, тому поповнити запас і підвищити вплив гіалуронка на тканини можна за допомогою введення в дерму препаратів на її основі. Вони бувають двох видів: монофазним і біфазної. Belotero, Juvederm, Teosyal — монофазні, т. Е. Все частки в таких Філер мають однаковий розмір, завдяки чому рівномірно розподіляються під шкірою. Вони пластичні, добре моделюються і естетично виглядає дуже натурально. Біфазної препарат Restylane значно щільніше. Потрібно вміти правильно з ним працювати: він ніколи не мігрує в тканинах самостійно і прекрасно тримає обсяг.

В основі препаратів з гідроксиапатиту кальцію (Радіесс) лежить речовина, що дозволяє не тільки заповнити обсяг, але і простимулювати вироблення власного колагену. Також існує процедура липофиллинга, коли заповнення обсягів в тканинах виробляється за рахунок власної жирової тканини, але дана процедура проводиться тільки хірургами.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

На ринку представлена ​​велика кількість препаратів різних виробників. Який вибрати — вирішує лікар, залежно від завдань контурної пластики, які потрібно вирішити. Але в першу чергу важливо, щоб препарат був сертифікований і добре вивчений.

Як довго зберігається ефект від процедури? Не можна сказати однозначно, як довго той чи інший препарат буде виконувати ту функцію, заради якої він був використаний. Як правило, препарати тримаються від одного року до півтора років, але все дуже сильно залежить від способу життя пацієнта, його енергетичних витрат, ліків, які він приймає після ін’єкцій».

Оцінити статтю
[Усього: 0 Середній: 0]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Еритродермія: лікування

Maxim

Чому виникла висип на тілі у дитини? Види висипань і можливі причини

Murcia

Як доглядати за особою після 60 років?

Bobby

Застосування куркуми для лікування суглобів, результативність, показання

Pasha

Як проводиться лікування бородавки під нігтем і околоногтевих наростів? рекомендації лікарів

Scooby

Атерома вушної раковини і за вухом

Alex

Як ефективно боротися зі зморшками на шиї? Вправи, масаж, догляд і професійна косметологія

Andrey

Випадання волосся після гірчичною маски

Maxim

Відкладення солей на шиї: лікування та профілактика удовиного горбика

Serega

Залишити коментар