Новини

Стало відомо, що імунітет до Covid — 19 різко знижується через три місяці

Стало відомо, що імунітет до Covid - 19 різко знижується через три місяці
Фото: iStock

Досить сильний імунітет спочатку був тільки у 60% учасників дослідження

У людей, які перенесли коронавірус, імунітет може зменшуватися за все за три місяці, прийшли до висновку вчені, досліджували 65 британців. Попередні результати дослідження автори опублікували в електронній науковій бібліотеці medRxiv.

ГАРЯЧІ НОВИНИ:

В дослідженні брали участь 96 пацієнтів і медпрацівників двох лондонських лікарень. Через три тижні після того, як у досліджуваних в крові з’являлися симптоми захворювання, вчені спостерігали в їх організмі максимальну кількість антитіл — частинок, які організм виробляє для боротьби з інфекціями. На той момент досить сильний імунітет до коронавірус був у 60% досліджених пацієнтів.

Через три місяці такий же рівень імунної відповіді зберігся лише у 17% учасників дослідження. За цей же час кількість специфічних антитіл в крові пацієнтів падало до рівня в 23 рази нижче початкового. У деяких випробовуваних їх майже не було.

Провідний автор дослідження Кеті Дорес висловила припущення, що висновки дослідження можуть мати важливе значення, так як багато вчених працюють над вакциною від коронавирусной інфекції.

Якщо інфекція призводить до такого рівня антитіл, які зникають за два-три місяці, то з вакциною, можливо, станеться те ж саме. Людям може знадобитися повторна імунізація, так як одного прийому вакцини може виявитися недостатньо, резюмувала Дорес.

Варто відзначити, що статтю учених не рецензували незалежні експерти і редактори наукових журналів, як це зазвичай буває в подібних випадках. Тому до висновків з неї і аналогічних статей слід ставитися з обережністю.

Раніше Vesti.ua писали, що в Києві виявили нове місце спалаху коронавируса. У гуртожитку Київського національного університету технологій та дизайну інфекцією заразилися п’ять чоловік.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 54 133 випадків Covid 19, з них 1398 летальних. За добу виявлено 612 нових випадків зараження коронавірусів. В Україні вже перемогли хворобу 26 503 українця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Масове зараження Covid - 19 медиків пояснили в Міністерстві охорони здоров'я - що відбувається

В світі нараховується 13 062 726 інфікованих Covid 19, за наступну добу число заражень збільшилася на понад 215 тисяч. Кількість смертельних випадків досягло позначки 572 079, а понад 7,5 мільйонів чоловік перемогли вірус.

Оцінити статтю
[Усього: Середній: ]

САМЫЕ ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ ЗА СЕГОДНЯ!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Загрузка...

Схожі статті

Перший в світі: від Covid — 19 помер новонароджений

Dmitry

Відмовився надіти маску і вистрілив: в США ледь не застрелили кухаря

Scooby

Covid — 19: в Житомирі компанія з зараженими працівниками обнуляє карантин

Alfonso

Covid — 19 в Україні: за добу понад 800 випадків зараження і новий рекорд

Alfonso

Легендарний репер помер через Covid — 19

Murcia

У Києві Covid — 19 за добу заразилися 34 людини, в їх числі двоє медиків

Sasha

Covid — 19 в Києві: за добу число заражених збільшилася майже вдвічі

Lamaxima

У помічника Папи Франциска підтвердили коронавірус

Serega

В Україні з сьогоднішнього дня почав діяти адаптивний карантин

Bobby

Залишити коментар