Різне

Як вибрати акушера-гінеколога для ведення вагітності

Побачивши дві смужки на тесті, жінка зазвичай йде до лікаря. Вона може записатися на прийом до дільничного фахівцеві за місцем проживання і спостерігатися у нього до пологів. Або може піти до будь-якого іншого гінеколога — це дозволяє чинне законодавство. Розповідаємо, як вибрати лікаря, який буде спостерігати за перебігом вагітності.

Для чого це потрібно

Вагітна жінка хоче, щоб дитина народилася здоровою і в строк. Для цього вона готова зробити те, що від неї залежить — змінити спосіб життя, правильно харчуватися, добре спати і не нервувати через дрібниці. Але є фактори, які їй непідвладні. Вона не може сама визначити, як розвивається дитина і чи нормально протікає вагітність. Тому вона звертається до лікаря — і намагається знайти людину, яка дійсно допоможе.

Лікар акушер-гінеколог — цей той, хто буде поруч з майбутньою мамою все дев’ять місяців — від першого прийому до пологів. Він буде проводити огляди і призначати обстеження http://umg.kiev.ua/ru/ginekologija/vedenie_beremennosti.html, відповідати на питання і вирішувати виниклі проблеми.

Як вибрати лікаря

Ось на що варто звернути увагу:

Місце роботи. Найпростіший варіант — звернутися в жіночу консультацію за місцем проживання і записатися на прийом до дільничного гінеколога. Але можна вибрати іншого лікаря і навіть прикріпитися до іншої консультації — безкоштовно по полісу ОМС. Як варіант — стати на облік в приватній клініці.
Графік роботи. У жіночій консультації лікар зазвичай працює в першій або другій половині дня тільки в будні. У приватній клініці гінеколог іноді приймає пізно ввечері й у вихідні. Пам’ятайте, що під час вагітності клініка стане другою домівкою — відвідувати її доведеться часто.
Кваліфікація лікаря. Дізнайтеся про досвід роботи та професійні досягнення, пошукайте відгуки. У деяких ситуаціях це особливо важливо — наприклад, при вагітності після ЕКЗ, викидня, на тлі важких захворювань, при виношуванні двійні. Переконайтеся, що обраний доктор впорається зі складною ситуацією.
Спектр послуг. Зручно, коли лікар володіє УЗД — він може відразу оцінити стан плода, при необхідності — зробити позапланове дослідження.
Ставлення до пацієнтів. Одним жінкам потрібен доктор досвідчений, нехай строгий, але уважний до деталей. Іншим важливо, щоб лікар докладно відповідав на численні запитання. Шукайте лікаря, з яким вам буде комфортно.
Вартість. У жіночій консультації прийом лікаря буде для вас безкоштовним. У приватних клініках ціни різняться. Персональне ведення вагітності може включати різні аспекти: додаткове обстеження, консультації вузьких фахівців, більш часті візити до лікаря.

У МЦРМ ви можете пройти повне обстеження і вибрати лікаря для ведення вагітності. У нас працюють фахівці, яким ви можете довірити здоров’я — своє і дитини.

Оцінити статтю
[Усього: 1 Середній: 5]

Схожі статті

Депіляція інтимної зони в домашніх умовах

Dmitry

Підвищена пітливість рук і ніг: причини і лікування

Marina

то таке вірусні захворювання шкіри? Класифікація шкірних хвороб і короткий огляд

Elena

Променева і ліктьова кістки

Elena

Центральний і периферичний ціаноз

Marina

Ексудативна форма псоріазу

Megusta

Кращі народні засоби для лікування атопічного дерматиту у дітей і дорослих

Bobby

Чому виникає жировик на голові? Методи лікування ліпоми: ліки, народні засоби і операція

Murcia

Чому на обличчі видно капіляри і вени? Як позбутися від таких проблем?

Dmitry

Залишити коментар